זמין 24/7

התקשרו: 052-5945554

הגעה מהירה

עד 20 דקות הגעה

אזור שירות

ירושלים והסביבה

פריצת כספות

פריצת כספות מקצועית – רק עם רמי לוק!

בבתים פרטיים ובתי עסקים רבים ניתן למצוא כספות שבהן שומרים כספים או פריטים רבי ערך ובעלי חשיבות רבה. מדובר באלמנטים מאוד יעילים שבהחלט עושים את עבודתם נאמנה, אך מה עושים כאשר הכספת מתקלקלת, המפתח שלה נאבד או שוכחים את הקוד שפותח אותה? במצבים שכאלה תישארו חסרי אונים אם אין לכם את מספר הטלפון של רמי לוק – מנעולן מוסמך אשר מציע שירות פריצת כספות מקצועי בכל אזור ירושלים וסביבתה הקרובה.

באילו מקרים תזדקקו לשירותי פריצת הכספות של רמי לוק?

ישנם מספר תרחישים בהם חשוב כי תיפנו אל רמי לוק לשם פריצת הכספת שלכם:

  • כאשר נגרם נזק למנגנון הנעילה של הכספת – למשל במקרה של מנעול שבור או צילינדר שאינו תקין, מה שגורם לכך שדלת הכספת אינה מגיבה.
  • כשאיבדתם את המפתח של הכספת ואין לכם מפתח רזרבי, או שכשהמפתח נשבר בתוך פתח הנעילה ללא אפשרות לשלוף אותו החוצה.
  • במידה ויש ברשותכם כספת דיגיטאלית ושכחתם את הקוד שלה ולא ניתן לשחזר אותו באופן עצמאי.

ההתקשרות עם רמי לוק יכולה להתאים גם במקרה שיש ברשותכם כספת שאתם לא הבעלים המקוריים שלה, למשל כספת שנתקבלה בירושה. במידה ואין לכם את המפתח או הקוד לבצע את הפתיחה שלה, אתם זקוקים למנעולן שיפרוץ אותה במהירות וללא גרימת נזק לה ולתכולה שלה.

רמי לוק מתמחה בכל סוגי הכספות

שוק הכספות כולל בימינו מגוון רחב של סוגים, רמי לוק יודע לפרוץ את כולם ללא שום קושי. בין סוגי הכספות שרמי לוק מסוגל לפרוץ ניתן למצוא:

  • כספות דיגיטאליות – כספות אלו כוללות מנגנון בריח פנימי שנע באמצעות מנוע חשמלי לשם סגירת ופתיחת הכספת וזאת לאחר הקלדת קוד סודי.
  • כספות מכאניות עם צילינדר – כספות אלו נפתחות באמצעות מפתח אחד או יותר. ברוב המקרים מדובר במנגנון צילינדר שאליו ניתן להוסיף גם מנגנונים נוספים כגון מנעול עליון ועוד.
  • כספות קומבינציה – כאן כבר מדובר על כספות מאובטחות יותר. הן אומנם מזכירות את אלו הדיגיטאליות, רק שהן מכאניות ונפתחות רק לאחר ביצוע קומבינציה מספרית בסדר הנכון.

מעבר לזאת, כספות עשויות לכלול גם אמצעים נוספים שיכולים לזהות את המשתמש ולאפשר לו פתיחה ונעילה שלהן, כגון כספות עם מנגנונים ביומטריים, כספות שנשלטות בהפעלה מרחוק ועוד. גם בכל הקשור לאמצעים הללו, רמי לוק יודע לתת מענה כאשר מתרחשת תקלה כלשהי.

כיצד מתבצעת פריצת הכספת?

כאשר מדובר בכספת דיגיטאלית, ניתן להגיע למתג שמבצע reset לקוד ולאפס אותו. במידה ומדובר בכספת דיגיטאלית בעלת מנגנון גיבוי מכאני או כספת מכאנית לחלוטין (צילינדר, קומבינציה וכו') ניתן לפרוץ אותה באמצעות קידוח של מנגנון הנעילה או קידוח זעיר שמביא לשחרור הנעילה באופן הפיך, ממש במקביל למנגנון. כאשר אתם מזמינים שירות פריצת כספות מרמי לוק, אתם יכולים להיות בטוחים שפעולת הפריצה תתבצע בצורה המקצועית ביותר ותוך מינימום גרימת נזק לכספת עצמה, אם בכלל. מוזמנים ליצור קשר במספר 052-5945554 ותקבלו מענה מיידי.