זמין 24/7

התקשרו: 052-5945554

הגעה מהירה

עד 20 דקות הגעה

אזור שירות

ירושלים והסביבה

מנעולן

מחפשים שירותי מנעולן? רמי לוק הוא הכתובת!

דלתות מהוות אלמנטים שאמורים לשמש אותנו כהלכה במשך שנים. יחד עם זאת, תקלות תמיד יכולות לקרות ואז הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אל איש מקצוע בתחום המנעולנות. במילים אחרות – אתם צריכים שיהיה לכם את מספר הטלפון של רמי לוק, מנעולן מוסמך אשר מעניק את שירותיו בכל אזור ירושלים והסביבה הקרובה.

רמי לוק – כל שירותי המנעולנות לבית ולעסק

תחום המנעולנות כולל בתוכו מספר סוגי שירותים, את כולם תוכלו לקבל מרמי לוק 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, תוך התחייבות להגעה מהירה בתוך כ-20 דקות. אילו שירותים רמי לוק מציע לכם:

  • תיקון ופריצת דלתות – הדלת נטרקה כשהמפתחות לא עליכם? הידית של הדלת נשברה ולא ניתן לפתוח אותה? רמי לוק ידאג לפרוץ לכם את הדלת במקצועיות ובמהירות מבלי לגרום לה נזק ואף ידע לתקן אותה במידת הצורך. ההתמחות של רמי לוק היא בכל סוגי הדלתות – דלתות כניסה או פנים ומכל סוגי המותגים.
  • התקנת מנעולים וצילינדרים – המנעול של הדלת מתחיל לקרטע ולחרוק והמפתחות לא מסובבים אותו בצורה חלקה?? לא משנה באיזה סוג מנעול מדובר, רמי לוק ידע כיצד לתקן אותו בצורה מקצועית ומהירה, בין אם מדובר במנעול של דלת פלדלת, רב בריח, שריונית חסם או מותגים אחרים. רמי לוק מתמחה גם במנעולים מורכבים יותר, דוגמת מנעולים עליונים (מנעולי כספת) ומנעולים ביומטריים ואף יודע לתקן ולהחליף צילינדרים, כאשר עולה הצורך בכך.
  • פריצת רכבים – המפתחות של הרכב ננעלו לכם בתוכו? איבדתם את המפתחות או השלט? המנעול של הרכב נהרס לאחר ניסיון פריצה? רמי לוק הינו גם מנעולן רכב מוסמך ויודע לטפל במנעולים של כל סוגי הרכבים, לפרוץ, להחליף ולתקן, לשכפל או לשחזר שלטים ואף לטפל בכל מה שקשור לסוויץ' ומחשב הרכב.
  • פריצת כספות – גם כספות עלולות לעיתים לצאת מכלל פעולה, בין אם בשל איבוד המפתח, כאשר לא זוכרים את הקוד ועוד. גם בנושא הזה אתם יכולים לסמוך על רמי לוק, אשר מציע לכם שירות פריצת כספות באמצעות קידוח (של הכספת או המנעול) או קידוד מחדש של הכספת (בכספות דיגיטאליות) ויודע להתמודד עם כל סוגי הכספות ומנגנוני האבטחה שלהן.

דגשי האיכות של רמי לוק

כאשר אתם בוחרים בשירותי המנעולנות של רמי לוק, אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו את השירות האיכותי והמקצועי ביותר שיש. הדבר מתבטא במספר מישורים:

  • תעודת הסמכה מקצועית בתחום המנעולנות ואישור לעסוק בתחום מטעם משטרת ישראל.
  • יכולת לבצע תיקון של המנעול מבלי שיהיה הכרח להרוס אותו, מה שיקל עליכם בעלויות.
  • גם אם בכל זאת יהיה צורך להחליף מנעול, דרך רמי לוק תזכו במחירים נוחים ביותר.
  • זמינות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כי לעולם אין לדעת מתי הדלת או המנעול יזדקקו להחלפה או תיקון.
  • התחייבות להגעה מהירה תוך 20 דקות לכל איזור ירושלים והסביבה, כך שלא תצטרכו להיות לחוצים לאורך זמןמחפשים שירותי מנעולנות בירושלים? הנה, מצאתם! לשירות 24/7 התקשרו ל- 052-5945554 ותקבלו מענה מיידי.