זמין 24/7

התקשרו: 052-5945554

הגעה מהירה

עד 20 דקות הגעה

אזור שירות

ירושלים והסביבה

מנעולן לרכב

מחפשים מנעולן לרכב שלכם? רמי לוק יוכל לעזור לכם!

גם הרכב החדש והיוקרתי ביותר לא יוכל לעזור לכם לעלות על הכביש, במידה והמנעול שלו עושה בעיות או שהמפתחות שלו נפגמו או פשוט לא עליכם מסיבה מסויימת. על מנת שלא להישאר חסרי אונים ולהילחץ, תמיד צריך שיהיה לכם מספר טלפון של מנעולן רכב בכיס, והעדיפות היא לרמי לוק, מנעולן מוסמך אשר מציע את שירותיו באזור ירושלים וסביבתה הקרובה.

באילו מקרים חשוב להזמין מנעולן רכב?

הצורך בהזמנת שירותי מנעולן לרכב שלכם יכול לעלות במספר תרחישים:

  • כשהרכב ננעל עם המפתחות בפנים – במידה ואין לכם מפתחות רזרביים בקרבת מקום, אתם זקוקים לשירות פריצת רכבים מקצועי ואסור לכם בשום אופן לנסות לפרוץ את הרכב בעצמכם בצורה אגרסיבית או על ידי שבירת חלונות. הנזק שתגרמו פשוט לא שווה את זה. יש להתקשר עם מנעולן מקצועי ולקבל שירותי פריצה מהירים, ללא שום גרימת נזק לדלתות, למנעולים או לחלונות.
  • כשאיבדתם את המפתחות או השלט של הרכב – גם במקרה הזה שירותי פריצה מקצועיים על ידי מנעולן הם דבר מתבקש, כשמנעולן ברמה גבוהה יוכל גם לשכפל או לשחזר לכם את המפתחות או השלט ללא שום בעיה מיוחדת.
  • לאחר ניסיון פריצה – במקרים רבים הפורצים משאירים אחריהם מנעול הרוס או מערכת נעילה ראשית מנוטרלת. הדבר גורם לכך שלא ניתן להיכנס או להתניע את הרכב ואז יש צורך בשירותיו של מנעולן מקצועי.

לא משנה באיזה תרחיש מדובר, רמי לוק יוכל להציע לכם שירותי מנעולנות רכב מקצועיים ומהירים ולהגיע אליכם תוך 20 דקות, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, בכל אזור ירושלים וסביבתה הקרובה.

מדוע אתם יכולים לסמוך על שירותי המנעולנות של רמי לוק?

כשאתם בוחרים ברמי לוק לשם קבלת שירותי מנעולן לרכב שלכם, אתם יכולים להיות בטוחים כי מדובר באיש מקצוע אשר במחזיק בתעודת מנעולן מוסמך ואף באישור משטרתי לעסוק בתחום, מה שאמור לספק לכם שקט נפשי רב. המקצועיות של רמי לוק מתבטאת גם במגוון שיטות הפריצה שהוא מתמחה בהן, כאמור, מבלי לגרום שום נזק לרכב עצמו. אחת השיטות הינה באמצעות כרית ניפוח. את הכרית מכניסים ברווח שבין הדלתות ומנפחים אותה באמצעות משאבת לחץ רבת עוצמה שפותחת את הדלת לכדי רווח קטן. אז משתמש המנעולן במוט מתכת שמאפשר לו להגיע למפתחות שבתוך הרכב או למתג הפתיחה של הרכב. שיטה נוספת מתבצעת באמצעות "מפתח דיגדוג", שהוא למעשה מעין מפתח עם פינים קפיציים שמסוגל להתאים את עצמו לצילינדר הפנימי של הדלת ולבצע את הפתיחה. שיטה זו מתאימה לרכבים ישנים עם מנגנוני נעילה פשוטים.

מעבר לשירותי פריצת רכבים, רמי לוק מציע לכם עוד מספר שירותים חשובים דוגמת החלפת מנעולים לרכב, החלפת קודנים ועוד. מוזמנים ליצור קשר בכל שעה במספר 052-5945554 ותקבלו מענה מיידי.