זמין 24/7

התקשרו: 052-5945554

הגעה מהירה

עד 20 דקות הגעה

אזור שירות

ירושלים והסביבה

אודות

רמי לוק – מנעולן מוסמך בירושלים

אם הגעתם לכאן, אתם בוודאי מחפשים מנעולן בירושלים שניתן לסמוך על שירותיו. רמי לוק הוא בדיוק האדם שיוכל לעזור לכם, עם שירותי מנעולנות מקצועיים הניתנים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, תוך התחייבות להגיע אליכם בתוך 20 דקות, בכל איזור ירושלים וסביבתה הקרובה.

מדוע דווקא רמי לוק?

כבר 5 שנים שרמי לוק מעניק את שירותי המנעולנות המקצועיים שלו בכל אזור ירושלים וסביבתה הקרובה, ואינספור לקוחות פרטיים ומוסדיים יכולים להעיד על איכות עבודתו. רמי לוק מחזיק בתעודת מנעולן מוסמך מטעם המדינה ואף באישור משטרתי להעניק שירותי מנעולנות מתקדמים, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים לגבי המקצועיות והאמינות שלו.

אילו שירותים תוכלו לקבל מרמי לוק?

בין אם דלת הבית שלכם נטרקה ונתקעתם בחוץ, השלט או המפתחות של הרכב שלכם התקלקלו או הלכו לאיבוד, או שהכספת של בית העסק שלכם מסרבת להיפתח מכל סיבה שהיא – רמי לוק הוא האיש לפנות אליו. רמי לוק תמיד יגיע למקום במהירות ויפתור את הבעיה במקצועיות ובקלות. בין תחומי ההתמחות הרבים של רמי לוק:

  • תיקון ופריצת דלתות – מכל הסוגים, בין אם מדובר בדלתות כניסה או בדלתות פנים, ובין אם בדלתות רב בריח, דלתות פלדלת, שריונית חסם או כל מותג אחר.
  • התקנת מנעולים וצילינדרים – בין אם מדובר במנעול צילינדר פשוט או במנעול מתקדם יותר, רמי לוק ידע לפרוץ, לתקן או להחליף אותו במחירים משתלמים. גם בכל הקשור להחלפה של הצילינדר בדלת, רמי לוק ידע לתת לכם מענה מקצועי ומהיר.
  • פריצת רכבים – רמי לוק הוא גם מנעולן רכב מוסמך ויודע כיצד לפרוץ את כל סוגי הרכבים ללא גרימת נזק לדלת או למנעול. הוא יפרוץ לכם את הרכב במהירות, יחליף את המנעול ואף יוכל לשכפל או לשחזר לכם את המפתחות או השלט של הרכב בו במקום.
  • פריצת כספות – בימינו אין עסק שאין בו כספת, וגם בבתים רבים ניתן למצוא כספות מסוגים שונים. רמי לוק מתמחה גם בפריצת האלמנטים הללו, במידה ושכחתם את הקוד, המפתחות נשברו בתוך המנעול או שצצה תקלה אחרת. משימת הפריצה מבוצעת במקצוענות מירבית, כך שניתן יהיה להשתמש בכספת לאחר מכן.

רמי לוק – מקצוענות, אמינות ועוד

רמי לוק מודע לכך שלעולם אין לדעת מתי תזדקקו לשירותי מנעולנות דחופים, ועל כן מציע את שירותיו 24/7, כולל בסופי שבוע וימי חג. רמי לוק מתחייב להגיע אליכם עד 20 דקות מרגע הקריאה, לכל מקום בירושלים וסביבתה הקרובה. מוזמנים ליצור קשר במספר 052-5945554 ותקבלו מענה מיידי בכל שעה.